…olnud kontaktide visualiseerimisel parimad alates 1953. aastast? Mida väiksem number – seda õhem materjal.
Artikulatsioonipaberid
Bausch 200 µ – järkjärgulise värviedastusega artikulatsioonipaber, mis toob esile üldise rõhujaotuse erinevate värvitoonide abil. Mida tugevam surve, seda tugevam värv.
Bausch 100 µ – sile fiibertugevdatud paber, mis on suure värvimisvõimega ja kohandub suurepäraselt oklusaalsete pindadega. Oklusaalsed kontaktid on väga täpselt tähistatud tänu paberi progressiivsele värviedastusele.
Bausch 40 µ – äärmiselt õhuke ja rebenemiskindel paber, mis on mõlemalt poolt kaetud vedela värviga. Need paberid markeerivad täpselt tänu väga õhukesele materjalile, mille tõttu saab vältida valekontakte või valemäärdumisi.
Artikulatsioonisiid
Bausch 80 µ – kõrgkvaliteetne kangamaterjal on sarnaselt progresseeruva 200 µ artikulatsioonipaberiga väga rebenemiskindel ja kohandub ideaalselt köprude ja fissuuridega, kuna on väga õhuke ja elastne.
Arti-Fol
Arti-Fol 8 µ – filmi-tüüpi artikulatsioonipaber, mis sobib eriti dünaamilise ja staatilise oklusiooni kujutamiseks mitmes värvitoonis, sest ka kõige pisemad (mõnemikronilised) kõrgemad kohad võivad patsienti häirida ja segada isegi neelamist.
Arti-Fol metallic 12 µ – täiustatud omadustega kõrgtehnoloogiline testfilm, mis on valmistatud metallik-polüesterkilest (Shimstock). Kombinatsioon uudsest värvikattest ja metallikvärvist annab eelise keraamilistel ja kõrgpoleeritud metallpindadel. Kile on antistaatiline ja kasutatav ilma pinsettideta.
Gnatho-film
Gnatho-film 16 µ – ultra-õhuke polüetüleen, mille 6 µ paksune värvikate koosneb hüdrofiilsete komponentidega vahadest ja on ekstreemselt rebimiskindel.