Erinevused tavalise artikulatsioonipaberi ja Check-Film artikulatsioonipaberi vahel
– Check-Film ei rebene kunagi hammaste kokkusurumisel erinevalt tavalisest artikulatsioonipaberist, mis võib kergesti rebeneda.
– Erinevalt teistest artikulatsioonipaberitest on Check-Film veniv, mis muudab selle hammaste vahelt ära tõmmates rebenemiskindlaks.
– Kui Check-Film saab märjaks, ei rebene see ja märgistab ikkagi hamba. Tavaline artikulatsioonipaber ei tohi saada märjaks, muidu ei jäta jälge.
– Check-Film jätab alati selgelt eristatavad ja täpsed jäljed. Tavalisel artikulatsioonipaberil ei ole kunagi nii täpne jälg kui Check-Filmil.
– Kehvem artikulatsioonipaber võib jätta ka vale jälje (ohtlik).
– Check-Film märgistab hästi tsirkooniumoksiidi, liitiumdisilikaadi ja Cad/Cam materjale.
– Tavaline artikulatsioonipaber jätab tsirkooniumoksiidile, liitiumdisilikaat- ja Cad Cam materjalidele vähe või üldse mitte mingeid jälgi.
– Check-Film on hambaravilaborite juhtiv artikulatsioonipaber nr 1.
Check-Film vs. artikulatsioonipaberi maksumus
– Check-Film on alati odavam!
– Check-Film on universaalne, mis tähendab, et see sobib hästi kõikide rakenduste jaoks. (loomulik hammas, implantaat, fikseeritud ja eemaldatav). Minimaalne inventar nii edasimüüja kui ka hambaarsti jaoks.
– Iga Check-Filmi kasti kohta ostavad hambaarstid 8-10 kasti erineva mikrosuurusega artikulatsioonipaberit (kallis ja segadust tekitav).
– Check-Film on pikk tugev riba 3,5″ (8,9 cm) x 7/8″ (1,98 cm), mis tagab vastupidavuse ja vähem jäätmeid. Hambaarstile piisab 1 tükist patsiendi kohta.